TEKNİK DESTEK VE EĞİTİM

Akınsoft İzmir çözüm Ortağı Birim Bilgisayar Yazılım ve Danışmanlık bünyesinde, AKINSOFT Programlarında Yaşamış Olduğunuz Her türlü Sorun İçin Teknik Servis ve Eğitim Hizmeti sunulmaktadırsite burada.

A - DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ

Eğer basit detaylar için firmaya gitmeden uzaktan çözüm üretilebiliyorsa ücret talep edilmez; Sorunun çözümü için uzun bir uğraş veya firma ziyareti gerekiyorsa asgari 90 TL + KDV / saat olmak üzere, yapılacak işlemin veya verilecek eğitimin niteliği ve süresine göre ücretlendirme yapılır. Bu hizmette öncelikli amaç firmayı ve yetikilisinin güvenini kazanmaktır. Firmamızda kısa vadeli ticari beklentiyle işlem yapılmaz. Akınsoft programları konusunda firmaya özgü; kısa ve orta vade hedeflere göre ihtiyaç duyulacak yazılımlar hakkında detaylı rapor hazırlama; Akınsoft programları hakkında yüzlerce referansımızdan edindiğimiz pratik bilgilerin firma yararına paylaşılması, öngörüde bulunulması. Akınsoft programları yönetici veya personel eğitimleri.

B - TEKNİK DESTEK HİZMETLERİ;

Akınsoft programları Yeni yıl devir işlemleri Akınsoft programları Fatura dizayn işlemleri Akınsoft programları sürüm güncelleme işlemleri Akınsoft programları upgrade -sürüm yükseltme- işlemleri Akınsoft Programları data aktarımı, excel den dosya transfer işlemleri (excelden cari kart, stoklarınız ya da cari hareket aktarımı) Akınsoft programlarında client ve ana makina (server) arasında oluşan bağlantı hatalarının çözümü.

Back to Top